Nastava od 18. siječnja 2021. godine - drugo polugodište!

Autor: Anamarija Tuškan, 13. 1. 2021.

Dragi učenici i roditelji,
nadam se da ste tijekom protekla tri tjedna odmorili i prikupili energiju za drugo polugodište koje nam počinje u ponedjeljak, 18. siječnja 2021. godine.

Kao što ste čuli u najavama Ministarstva znanosti i obrazovanja, učenici od 1. do 4. razreda nastavu pohađaju u školi. I dalje su na snazi propisane epidemiološke mjere kojih se potrebno pridržavati u školi te u prijevozu u školu i natrag. Učenici matične škole će ulaziti na glavni ulaz jer su u školi samo 4 razreda. Prehrana će za sve učenike biti u školskoj blagovaonici jer su trenutno ostvareni uvjeti za to. Prijevoz autobusnim linijama odvija se normalno.

Učenici od 5. do 8. razreda do kraja siječnja 2021. godine nastavu pohađaju online, odnosno od svojih domova. Nastava će se za njih odvijati, kao i do sada kada je nastava bila tog oblika, u virtualnim učionicama u aplikaciji MS Teams, u realnom vremenu. Dakle, svi ste obvezni prisustvovati nastavi i javljati se svojim učiteljima.
Nastava se od ponedjeljka također održava prema izmijenjenom rasporedu koji ćete dobiti od svojih razrednika (ili već jeste).

Svi učenici će sa svojim učiteljima u trenutku povratka u školske klupe na satovima razrednika odraditi vježbu evakuacije i spašavanja te se upoznati s ponašanjem u slučaju potresa, a prema uputama Ravnateljstva civilne zaštite.

O svim naknadnim promjenama rada ću vas na vrijeme obavijestiti.
Ukoliko imate pitanja slobodno mi se javite.
Odmorite do ponedjeljka te se vidimo i čujemo.

Vaša ravnateljica.

06.05.2021. 15:52
Prethodno savjetovanje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aktivne mrežne opreme za nadogradnju okosnice CARNET mreže u sklopu projekta “e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže appeared first on CARNET .