Obavijesti za kraj

Autor: Anamarija Tuškan, 26. 6. 2020.

Dragi učenici i roditelji,

došli smo i do kraja ove neobične i turbulentne nastavne godine. Danas je zadnji dan nastave u ovoj školskoj godini za sve razredne odjele.

Dopunski rad počinje od utorka, 30. lipnja 2020. godine, a svaki učenik koji treba pohađati dopunski rad, dobit će raspored održavanja od svog razrednika/razrednice. Organiziranog prijevoza za vrijeme dopunskog rada nema, a roditelji su obvezni voditi računa da učenici redovito pohađaju dopunski rad.

Podjela svjedodžbi za sve učenike od 1. do 8. razreda bit će u petak, 10. srpnja 2020. godine u 8.00 sati. Ulazak u školske zgrade i boravak u njima bit će organiziran u skladu s preporukama HZJZ-a. Prijevoz će za taj dan biti organiziran.

Povrat udžbenika i tableta organizirat će se najkasnije do 10. srpnja 2020. godine, a prema uputama vaših razrednika. Tableti trebaju biti napunjeni na barem 50% prilikom vraćanja i molim vas da o tome vodite računa kako biste ih mogli koristiti i sljedeće godine.

Za sve nejasnoće i upite slobodno se javite. Znate da sam i dalje tu za vas ako nešto zatreba.

Na kraju se želim zahvaliti svim učenicima i njihovim roditeljima te svim svojim kolegama i pomoćnicama u nastavi na uspješno dovršenoj ovoj školskoj godini koju ćemo još dugo pamtiti. Naučili smo svi puno toga novoga. Vidjeli što je dobro, a što nije. Nadam se da ćemo u buduće dane svi ponijeti ono dobro. Ono loše ne treba zaboraviti i zanemariti, već iz toga izvući pouku za budućnost.

Vodimo se svi riječima Marka Pola, koji je rekao: „Ne možemo promijeniti budućnost, ali možemo promijeniti navike koje će promijeniti budućnost.“.

Čuvajte sebe i svoje bližnje, budite odgovorni prema sebi i drugima.

Uz veliku nadu da se 7. rujna 2020. godine vidimo u školskim klupama, pozdravlja vas vaša ravnateljica.

NASTAVA NA DALJINU

04.05.2021. 12:08
Istraživanje tržišta – uređaji za primjenu digitalne tehnologije u nastavi
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređaja za primjenu digitalne tehnologije u nastavi u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola ... The post Istraživanje tržišta – uređaji za primjenu digitalne tehnologije u nastavi appeared first on CARNET .