Ususret novoj školskoj godini!

Autor: Anamarija Tuškan, 27. 8. 2020.

Dragi učenici i roditelji!

U ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine, krećemo s nastavom u našim školskim klupama. Trenutno smo u procesu organizacije kako bi se nastavni proces odvijao što normalnije, a ujedno osigurala i najveća moguća sigurnost učenika i zaposlenika. Veselimo se ponovnom susretu s vama.

U narednom razdoblju redovito ćemo vas obavještavati o svim novim informacijama putem mrežne stranice škole i grupa u aplikaciji MS Teams. Razrednici će ažurirati grupe pa vas molimo da ih redovito pratite.

Najveći dio udžbeničkih kompleta je stigao te ćemo vas sljedeći tjedan obavijestiti o rasporedu i načinu preuzimanja istih. Udžbenike koji pristignu preuzet ćete prije 7. rujna 2020. godine kako bi se olakšao i ubrzao postupak. Prilikom preuzimanja udžbenika potpisat ćete obrazac (roditelji) kao i prošle godine jer su udžbenici vlasništvo škole te se na kraju sljedeće školske godine vraćaju.

Općina Kapela je za učenike sa svog područja osigurala i sav drugi obrazovni materijal (radna bilježnice, zbirke zadataka, atlase za 5. razred, kutije s radnom materijalima za tehničku kulturu i fiziku i likovne mape) te komplet bilježnica.

Općina Rovišće učenicima sa svog područja osigurala je komplete bilježnica i školskog pribora koje će im dodijeliti.

Ovaj put se još jednom zahvaljujemo načelnicima Općine Kapela i Općine Rovišće.

U školi je nakon odlaska učenika u ožujku i lipnju ostala velika količina odjeće i obuće (kao i svake godine 😊) pa vas molimo da provjerite nedostaje li učenicima nešto i javite nam unaprijed da provjerimo je li kod nas i osiguramo vam preuzimanje stvari.

Prilikom dolaska u školu potrebno je pridržavati se svih propisanih epidemioloških mjera te čuvati sebe i druge.

Za sve dodatne informacije i upite slobodno nam se javite.

NASTAVA NA DALJINU

06.05.2021. 15:52
Prethodno savjetovanje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aktivne mrežne opreme za nadogradnju okosnice CARNET mreže u sklopu projekta “e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže appeared first on CARNET .