Škola u prirodi - Selce 2019.

Autor: Barbara Marković, 3. 6. 2019.

Učenici trećih  i četvrtih  razreda boravili su od 27. svibnja do 30. svibnja 2019. godine u Selcu, u hostelu Karlovac realizirajući program ''Škola u prirodi''.

Odmah prvi dan, učenike je oduševila vožnja turističkim brodićem sa staklenim dnom do Vrbnika na otoku Krku. Nakon vožnje, tjelesnih aktivnosti nije nedostajalo! No, unatoč dugom hodanju i razgledavanju znamenitosti Vrbnika, učenike se najviše dojmila najuža ulica na svijetu. Iako nas je tijekom cijele šetnje pratila kiša, nije nam stvarala probleme niti nas je sprječavala da pojedemo sladoled!

Nakon rane (i ''vojničke'') jutarnje tjelovježbe, pješačili smo prema Crikvenici te posjetili  Aquarium u kojem se  nalazi  30 bazena koji svojim izgledom podsjećaju na prirodna staništa. U njima obitava preko stotinu vrsta riba Jadrana i pedesetak primjeraka tropskih morskih riba.

Učenici su posjetili i grad Rijeku, prošetali korzom te posjetili crkvu svetog Vida. Nakon obilaska Rijeke, posjetili su svetište Majke Božje Trsatske.

Nakon svakog povratka s izleta, učenike je dočekao ukusan ručak u hostelu. Poslije ručka imali su nastavu sa svojim učiteljicama te sportske aktivnosti.

Učenici su večeri provodili s animatorima koji su osmišljavali tematske večeri te tako zabavljali učenike.

33 učenika uživalo je sa svojim učiteljicama u šetnjama, sportsko – rekreativnim aktivnostima na otvorenom te kulturno – povijesnim razgledavanjima.

Nositelji aktivnosti bile su učiteljice Ksenija Fuček i Barbara Markovinović.

A da smo se lijepo proveli, možete vidjeti i na fotografijama

« Travanj 2024 »